Töö: Veebidisainer

 • Otsime oma meeskonda veebikujundajat

  Veyzon Digital on digiagentuur, mis tegeleb peamiselt kodulehtede ja veebiaplikatsioonide loomisega ning digiturundusega. Meie klientideks on nii suuremad rahvusvahelised grupid, välismaa iduettevõtted kui ka mõned väiksemad kohalikud tegijad. Oleme veel noor ettevõte, kuid käed/jalad on juba tööd nii täis, et laiendame oma kollektiivi ja otsime oma meeskonda heal või väga heal tasemel veebi/UX/UI disainerit.

  Veyzonis saaks sinu peamiseks tööülesandeks kodulehtede, veebiaplikatsioonide ja turundusmaterjalide kujundamine. Vajame oma meeskonda empaatilist, loomingulist ning disaini valdkonnale pühendunud inimest, kelle eesmärgiks on jõuda tippu. Töö eeldusteks on pidev erialane enesetäiendus, soov hoida end kursis aktuaalsete disainitrendidega ja saada oma tööga iseseisvalt hakkama. Pead olema arengust motiveeritud, sest meie moto on alati olla parema lahenduse otsingul. Sinu peamiseks töövahendiks saab olema Photoshop ja/või Sketch. Projektid on meil seinast seina, tööd laeni ning kollektiiv on nooruslik, mõnus ja muhe.

  Meie tiim koosneb noortest hakkajatest, kes on pühendunud oma tööle ning omavad pikaajalist kogemust enda töövaldkondades. Enamik meist on ööinimesed, sellest tulenevalt ei ole meil ka 9:00-17:00 töögraafikut. Meil on 2 lihtsalt reeglit - tööle peab tulema hiljemalt keskpäevaks (12:00) ja kõik projektid peavad valmima tähtajaks. Keskmine tööaeg võiks olla 6 tundi päevas. Kui meie projektid ja töökeskkond sind ei motiveeri, siis teeb seda ehk lai merevaade meie kontorist Pirita teel, kui ka see ei aita, siis ilmselt oled vale isik selle töökoha jaoks.

  Palka maksame vastavalt Sinu oskustele ja ajalisele panusele, jõuame kindlasti kokkuleppele.
  Huvi korral kirjuta mulle nikolai@veyzon.com ning ära unusta lisada oma portfooliot seni tehtud töödest.

  17. jaanuar 2017 - 11:44:24 · Otselink

 • tfr 7 a

  Lihtsalt huvi pärast - kas "noored hakkajad, kes omavad pikaajalist töökogemust" veidi oksüümoron pole? :)

  17. jaanuar 2017 - 18:41:43 · Otselink

  1

  • Kui varakult alustada siis saab olla pikaajaline kogemus võrdlemisi noorena :) Sõltub kuidas keegi "pikaajalist kogemust" defineerib. Minu silmis on see 5+ aastat.

  Loe kõiki

 • Lisaks, et palga poolelt pakume 6h tunnise tööpäeva puhul näiteks 1200 eur neto. Küll aga ei ole see ülempiir, usun et jõuame kokkuleppele. Palganumbrist on meile olulisemad oskused ja õige suhtumine.

  19. jaanuar 2017 - 13:51:14 · Otselink