TÖÖ: Otsime veebidisainerit

 • Veyzon Digital on noor digiagentuur, mis tegeleb kodulehtede loomise ja online turundusega. Meie klientideks on nii suuremad rahvusvahelised grupid, välismaa iduettevõtted kui ka mõned väiksed kohalikud ettevõtted. Oleme veel noor ettevõte, kuid käed/jalad on juba tööd nii täis, et laiendame oma kollektiivi ja otsime oma meeskonda heal või väga heal tasemel veebidisainerit.

  Veyzonis saaks sinu peamiseks tööülesandeks erinevate kodulehtede, tarkvarade ja turundusmaterjalide kujundamine. Vajame oma meeskonda empaatilist, loomingulist ning disaini valdkonnale pühendunud inimest. Töö eeldusteks on pidev erialane enesetäiendus, soov hoida end kursis aktuaalsete disainitrendidega ja saada oma tööga iseseisvalt hakkama. Pead olema arengust motiveeritud, sest meie moto on alati olla parema lahenduse otsingul. Sinu peamiseks töövahendiks saab olema Sketch ja/või Photoshop. Projektid on meil seinast seina, tööd laeni ning kollektiiv on mõnus ja muhe.

  Meie tiim koosneb noortest hakkajatest, kes on pühendunud oma tööle ning omavad värsket mõistust ja pikaajalist kogemust enda töövaldkondades. Enamik meist on ööinimesed, sellest tulenevalt ei ole meil ka 9:00-17:00 töögraafikut. Meil on 2 lihtsalt reeglit, tööle peab tulema hiljemalt keskpäevaks (12:00) ja kõik projektid peavad valmima tähtajaks. Keskmine tööaeg võiks olla 6 tundi päevas. Kui meie projektid ja töökeskkond sind ei motiveeri (väga ebatõenäoline), siis teeb seda lai merevaade meie kontorist Pirita teel, kui ka see ei aita, siis ilmselt oled vale isik selle töökoha jaoks.

  Palka maksame vastavalt Sinu oskustele ja ajalisele panusele, usun et jõuame kindlasti kokkuleppele. 6 tunnise tööpäeva puhul võid arvestada vähemalt 900 eurose kuu netopalgaga.

  Huvi korral kirjuta mulle nikolai@veyzon.com ning ära unusta lisada oma portfooliot seni tehtud töödest.

  Tänan tähelepanu eest!
  Nikolai
  Veyzon Digital OÜ

  14. august 2015 - 13:44:16 · Otselink