Tasuline EPL

 • Tauno 11 a

  Sõber saatis lingi tasulisele EPL artiklile. Esimesed 5 min peaks olema tasuta, aga kui juba eelvaade ei tööta, siis ei kipu väga ostma.

  Kuidas artiklit lugeda saab, pealkirjal klikkamine ei tööta? (ok leidsin pärast nooltel klikkamist ja katsetamist õige nupu).
  Mis reklaamikribu see seal on ja miks tasulises versioonis üldse reklaamid on?

  28. oktoober 2012 - 16:23:26 · Otselink

 • tajo 11 a

  See on iPadi rakenduse veebikonvert. Desktopi peal üsna mõttetu...

  28. oktoober 2012 - 20:00:51 · Otselink

 • kaups 11 a

  Ei tea midagi. Tellisin selle ajalehe hiljuti päädi. Aga päädiversioon on lowres, ilmnes, ma ei suuda seda lugeda, pilt minu jaoks liiga udune (rääkimata sellest, et miks asi üldse piltidena on, st ka tekst). Lisaks on seal heliga bännerid, mis ajavad magava pere üles. UX kokkuvõttes on kohutav. Tahtsin siis minna veebi lugema, aga sealt ei saa päädiga sisse logida, pakub ainult uuestiostmist, mingit arusaamatut lugejakoodi või teise ajalehe äppi (epl). Viimasel numbril puudub isegi sisukord.

  UX on läbi töötamata, minu hinnangul. Seepärast tavaline digileht.ohtuleht.ee stiilis asi oleks lausa õnnistus. Aga näe, pole.

  28. oktoober 2012 - 22:26:02 · Otselink

  1

  • EPLi ja EE kohutavast user experiencist võiksin väikese artikli lausa kirjutada. Aga vähemalt tuli nüüd mõlemal retina toega app välja...

  Loe kõiki

 • PeZ 11 a

  see on ka mõnus, et app varasteb kogu audio, et kui tahaks lehelugemise kõrvale
  musa või podcasti kuulata, siis tough shit. ja reklaamidest, eriti sellises vormis, tasulises appis ei saa küll aru. ei mäleta, et goodfoodis vms neid nii olnud oleks. pole isegi varianti maksta juurde et neid mitte näha.

  29. oktoober 2012 - 08:57:38 · Otselink