Tallinn Music Week

veeb · aku · haiku · tallinn music week

detsember 2014

2015.tallinnmusicweek.ee

Lühikirjeldus

Festivali bränd

AKU

Disain + arendus

Haiku

Eraisikud

 • Illustreerija: Ryan Chapman
0 meeldimist
 • kaups 9 a

  Väga ilus ja segane korraga. Sisu vist alles tulema :)

  03. detsember 2014 - 12:46:52 · Otselink

 • Kivaa 9 a

  visuaalne identiteet on väga ilus, leht ise on segane. eks näis kui info sees

  TMW moodsa ja kasutajasõbraliku veebikodu peaarhitekt, disainistuudio Haiku asutaja ja disainer Kaupo Kõrv:

  “Lõime veebilehe, mis oleks kihvt nii visuaalselt kui tehniliselt, samas arvestades, et see peab olema asjalik abimees nii TMW-le endale kui festivalil osalevatele delegaatidele, esinejatele ja muusikahuvilistele. Esimene samm on tehtud. Festivali lähenedes näeme kindlasti tubli täiendust ja fookust artistidel ning sündmustel. TMW veebileht on koht, kus tutvuda uute artistide ja nende muusikaga ning kus planeerida oma isiklikku ajakava sündmusterohke linnafestivali raames.”

  04. detsember 2014 - 09:13:30 · Otselink

 • Stefan 9 a

  Vahel on väga raske teha kunsti ja kasutajamugavust korraga. Kunstilises mõttes väga hea lahendus! Värvid ja kompositsioon on omapärased ning meeldejäävad. Samas kui vaadata seda kasutajamugavuse vaatenurgast, siis tekib hulgaliselt probleeme.

  31. detsember 2014 - 12:02:29 · Otselink

  1

  • Rääkigu mida tahes, aga kunst ja praktika ei käi käsikäes. Praktiline asi on harva "kunst", selle klassikalises tähenduses.

  Loe kõiki

 • Veeb on vahepeal tublisti täienenud ja täiustunud. Festival ka kohe käes, tasub uurida.

  03. märts 2015 - 15:19:47 · Otselink

 • Really nice job!!!

  25. märts 2015 - 15:30:34 · Otselink

 • Ervin 9 a

  Kohutavalt raske ja seeläbi uimane leht, vähegi aeglasema kiiruse puhul hakib, jookseb kokku ja ei avane. Halb. (Samas muidugi väga ilus; niipaljukest kui seda näha jõuab, enne kui närvid läbi lähevad :p)

  25. märts 2015 - 16:41:48 · Otselink

 • Ei saa sellest eufooriast aru kahjuks. Istun vist väga valesti kalibreeritud monitori taga ja nii ka mu naaber ja tema naaber.. No ei ole mugav lugeda kahvatukollaselt tasutalt valget teksti. Või siis lillalt valget, kus kontrast kraabib silmapõhjasid nagu Pingviinijäätise müüja omalajal jäätisekaste lusikaga.

  Ja miks peab olema kaks scrolli? Lehe sisu on kastis, mida saab scrollida ja siis tervet lehte omakorda, et leiaks footeri. Mis on jällegi ka ainuke mõistlik navigatsioonivariant... oeh.

  /isikliku arvamuse lõpp

  26. märts 2015 - 08:17:44 · Otselink

  1

  • Nõus skrollindusega. Parem lahendus plaanis, On tosin põhjust, miks selleni veel pole jõutud. Värvidega keerulisem, aga mure mõistetav. Kehvema riistvaraga hetkel on paraku kehvem elamus. Tänud.

  Loe kõiki