Puuetega Naiste Ühing vajab vabatahtlikku graafilist disainerit ja kodulehe tegijat/arendajat

 • Tallinna ja Harjumaa Puuetega Naiste Ühingu missiooniks on abistada ja toetada erivajadustega noori tütarlapsi, naisi ja nende peresid ning ehitada üles ühiskonda, mis on rajatud viisakusele, sallivusele ning võrdväärsusele. Erivajadustega naised on väga erilised. Nad on emad, kolleegid, sõbrad ja abikaasad. Kuid ennekõike on nad armastust ja toetust väärivad Naised.

  Lisaks sellele, et oleme eriliste naiste eestkoste-organisatsioon ja töötame muudatuste läbiviimise nimel õigusaktides, on meile südamelähedaseks ambitsiooniks ka ühiskondlike hoiakute muutmine erivajadustega naistesse. Üks meie motodest on: armastus pole ERIvajadusega!

  Et jätkata oma missiooniga, kutsume Sind ülesse olema meie ERIsõber ja liituma meie ühinguga vabatahtlikuna. Meie organisatsiooni saavutused on võimalikud ainult tänu ERIsõprade abile.

  Millist abi me vajame?
  Inimressurss ja anded: 1) visionäärid-mõttekaaslased 2) projektikirjutajad 3) partnerite otsijad 4) graafised disainerid, veebiarendajad, programmeerijad 5) turundusgurud 6) fotograafid ja filmiinimesed 7) tõlkijad (vene ja inglise keel) 8) mainekujundajad 9) inim- ja naisõiguslased

  2015. aastal alustatavad suurprojektid: 1) vabatahtliku abistaja mobiilse rakenduse arendamine 2) sotsiaalse kampaania puuetega naistest „Mida Sina minust arvad?“ läbiviimine 3) fotonäituse puuetega naistest korraldamine 4) puuetega naiste naiselikkust käsitleva dokumentaalfilmi tootmine 5) puuetega naisi kaasava moešhow ellukutsumine 6) puuetega naiste seksuaalsust käsitleva foorumi organiseerimine 7) õigus- ja psühholoogilise nõustamisteenuse osutamine 8) rahvusvahelise koostöö edendamine.

  Kui Sa oled piisavalt „hullumeelne“, Sul on maailma muutvaid ideid, suur tahe teha midagi tähenduslikku ja suurejoonelist, saada meile palun e-kiri aadresssile thpnu@epnu.ee või helista telefonil (+372) 53 477 636! Ulata oma abistav käsi ja liitu meie ERIsõprade klubiga!

  Suur tänu tähelepanu eest,
  Pr Keiu Roosimägi
  THPNÜ juhatuse liige, vabatahtlike koordinaator
  Tallinna ja Harjumaa Puuetega Naiste Ühing
  FB: https://www.facebook.com/thpnu

  01. detsember 2014 - 23:11:17 · Otselink