Omaraha

veeb · fraktal · omaraha

mai 2011

omaraha.ee

Lühikirjeldus

Portaali omaraha.ee põhitegevus on inimeselt inimesele laenude vahendamine ja nende haldamine.

Front-end

Fraktal

Klient

Omaraha

0 meeldimist
 • kaups 11 a

  "Loe edasi" ja "Alusta täna", mis viib lihtsalt sisselogimise lehele, on veidi ebavõrdses positsioonis. Kindlasti mitte ma ei alusta täna kohe avalehelt peale 1 lause lugemist :) Pange näiteks video hoopis avalehele, nupuna, shotina. Videole võiks voiceoveri peale lugeda, pole üldse kallis teha, aga mõjuks kindlasti paremini.

  Kena disain, kuid minu jaoks üldse mitte "rahanduslik" ning ma ei taju ka selle projekti mastaape, neist väikestest kaunteritest hoolimata. Eks ta peabki natuke rahvalik olema, oma kontseptsioonilt, aga kas mitte liiga ei saanud?

  Jagunemine kaheks - laena / investeeri - ma ei teagi, need 2 sõna äkki boldi, muidu mõjuvad kuidagi ühtviisi.

  Mina, kes ma ei laena sellistest kohtadest ja rahaasjadest suurt midagi ei tea, jään mõtlema, et mida tähendab - investeerid > teenid 40% aastas, laenad > maksad 20% aastas - kus on loogika. Aga ma pole ka eriline matemaatik.

  :)

  04. mai 2011 - 14:40:52 · Otselink

  2

  • Nt teistkordsel maandumisel (oled usaldusväärselt isikult kuulnud või piisavalt järele mõelnud) on esilehelt liitumine väärt võimalus.

  • Esilehelt liitumine on okei, aga ta domineerib liialt.

  Loe kõiki

 • Ooker 11 a

  Mulle väga meeldib kui kasutatakse illustratsiooni, mu meelest võiks seda hoopis rohkem teha. Veebis ja miks mitte näiteks ajalehtedes jne. Aga ma pole päris kindel, kas neil niiiii ameerika näod peaks peas olema... samas teisest küljest mingi sakkus eesti koll oleks kah vast kohatu :)

  04. mai 2011 - 14:57:14 · Otselink

 • Mihkel 11 a

  Mõnus illustratsioon. LHV kasutas ju ka vahepeal seda teed, nüüd vist üritab tõsisem olla.

  04. mai 2011 - 15:10:27 · Otselink

 • paries 11 a

  Registreerumise ja logimise loogika on küll kuidagi imelik. Näiteks miks on otsustatud "sisenemine parooliga" ja "sisenemine ID-kaardiga" kujutada samasuguse nupuna? Kas mitte ei oleks arusaadavam pakkuda välja lihtsalt kaks alternatiivset sisenemise moodust ja need tuua välja veergudena? Ruumi ju on. ID-kaardiga tuvastamisel oleks kindlasti kasutajale arusaadavam kui kasutada ID logoga nuppu.

  Kujundus muidugi ilus! Nagu Fraktalile kohane.

  04. mai 2011 - 15:18:23 · Otselink

 • Kas pole natukene liiga starman? Või ainult mulle tundub nii?
  Muidu väga ilus ja nüüd pidi uus trend olema, peer-to-peer valuutavahetus.

  04. mai 2011 - 17:40:22 · Otselink

 • Investeerimise juures on onu ja laenamise juures on tädi :P Investeerimise juures kasutatakse tarkust ja laenamise juures mõistlikkust :P Mehe puhul tulevik, naise puhul tingimused - ma ei oleks osanud seda tabavamalt kokku klopsida :D

  04. mai 2011 - 20:29:17 · Otselink

 • Ilus veeb aga, selle asja äriloogika on ikkagi väga räige ... püramiidi skeem kombineeritud kiirlaenudega ... ouch!!!

  05. mai 2011 - 01:29:39 · Otselink