myfitness.ee redesign concept

 • NEiD 9 a

 • Väga kena! Kas see on töösse ka minemas? Olen ise klubi liige ja vahin seda koledat kodulehte nädalas mitu korda, asi võiks areneda küll. Samuti iPhone'i äpp, mis on siiamaani iPhone 4 ekraani mõõtmetes.

  09. veebruar 2015 - 15:51:11 · Otselink

  1

  • + nende kogu muu turundusmaterjal ....

  Loe kõiki

 • Tauno 9 a

  Kavandi fotod - loodan et need on placeholderid? Enamasti inimesed ei liitu MyFitnessiga, et taolist karmi musklit tekitada. Käiakse selleks, et veidi rohkem jaksu oleks, tööstressi maandamas või et mõni kilo kaotada. Praegusel MyFitnessi lehel on päris inimesed.

  09. veebruar 2015 - 18:36:11 · Otselink

 • NEiD 9 a

  Kas see on töösse ka minemas?
  ...no just practicing while I'm unemployed

  09. veebruar 2015 - 18:51:52 · Otselink

 • Dim 9 a

  Visuaalselt kena, aga kuhu see infomaht seal peaks mahtuma mis praegu myfitnessil on? Liiga palju pildimaterjali on ebainformatiivne. Ilusad asjad ei kipu töötama.

  10. veebruar 2015 - 00:42:23 · Otselink

  2

  • Mis sealt puudu on? Suht sama sisu üle kantud uude kujundusse. Õhuline ja visuaalne lahendus töötab iga kell paremini kui mingi kokku pakitud "väga informatiivne" mürahunnik.

  • Nõusutun et pigem tahan kiirelt leida teema mis mind konkreetselt huvitab mitte saada kogu infoga nö "näkku" ja siis ise seda hakata filtreerima.

  Loe kõiki

 • Kena, võiks ka teha mobiili vaated samas stiilis (kalender jne onleks vast paras pähkel).

  10. veebruar 2015 - 10:55:13 · Otselink

 • Dim 9 a

  tanelee: Avalehelt on puudu näiteks uudised. Mina olen aastaid trenni teinud ja mind abs ei huvita need musklipildid, mind huvitab ainult info mis toimub, kus toimub ja millal toimub. Kohe näha kuidas inimesed vaatavad ainult mingit lehe muljet, kas on ilus või on kole, aga sisu mida vajab sportlane, seda ei osata üldse vaadata, sest kujundajatel puudub elukogemus.

  Need kes lehte on koguaeg kasutanud, nemad on juba kõigega harjunud ja nn välja filtreerimine toimub automaatselt. Ninninänni lehed reaalsuses kahjuks ei tööta ja selliseid premium template on terve nett täis. 1 minut vaatamist ja kinni, sest sisu pole.

  10. veebruar 2015 - 11:40:05 · Otselink

  1

  • Uudised on avalehel olemas ja keegi ei uuenda kodulehte olemasolevatele klientidele meeldimise pärast. See et püsikasutajana suudad prahist mööda vaadata ei tähenda, et uus külastaja/klient seda teeb.

  Loe kõiki

 • Ei saa nõustuda, et kavand oleks "ninninänni". Tõsi, praegusel esilehel on uudiseid natukene rohkem kuvatud, aga ülejäänud info on sama. Iga kavandit annab kohendada selles suunas, et kasutajamugavus ei kannataks ja kogu vajalik info saaks antud, aga reaalsuses ei pea esilehel kõike võimalikku kuvama. Tuleb silmas pidada, et "kõigega harjunud" kasutajad saavad lehel nii või naa hakkama, aga see esileht peab püüdma ka uusi kliente ja selleks peab koduleht väljendama ettevõtte enda väärtusi. Vaadates, kui vingelt on viimasel ajal uuendatud Tartu kesklinna klubi ja olles teenusega väga rahul, ei saa öelda, et see 2005. stiilis veebileht oleks samal tasemel ettevõtte muu tegevusega.

  10. veebruar 2015 - 14:39:37 · Otselink

 • Kavand on visuaalselt ilus ja kuna tegu on lihtsalt kavandiga siis nii tuleks seda ka võtta. Ninnunännuga olen mina küll nõus. Vaatame laptop avalehe kuvandit, siis seal on pmst ainult 2 bannerit (suur ja väike). Seega ilus küll aga väga ebaloogiline jaotus. Tänane leht (kuigi üpris kole) on jaotatud palju paremini. Suht lihtne on teha igast veebist ilusam kavand, natuke raskem on teha kavand säilitades funktsionaalsus ja/või struktuur.

  10. veebruar 2015 - 15:15:19 · Otselink

 • Dim 9 a

  Myfitnessis suurem osa treenijatest on naised ja suur rõhk on neil rühmatrennidel. Mehi ja naisi jõusaalis on tegelikult vähe. Vaadake, spordisaale ei saa lõhki müüa, sest siis ei mahu inimesed sinna ära. Selleks tuleb kas tõsta hinda mis on väga libe tee või siis ehitada saale juurde mis eeldab väga suuri investeeringuid. Myfitnessil on saale mitmetes linnades ja paketidega saab teha trenni erinevates saalides ja linnades kuidas treenijal endal mugavam on, osade puhul peab natuke lisaraha maksma. Palju ongi neid kes õpivad ühes linnas, aga elavad teises linnas ja seepärast uudiste ülevaade ongi väga oluline. Mina olen jätkuvalt seisukohal, et põhirahvast ei huvita veebilehe disain (praegust võiks mudida muidugi paremaks) vaid huvitab info. Võtke leht fitness.ee - väga infot täis ja ajast maas, aga ta töötab hästi.

  Kas finantsiliselt tasuks praegune leht teha uueks kulutades selleks tuhandeid eurosid kui kasutajate hulk on füüsiliselt piiratud nagunii. Kui Denis suudab oma kavandi neile ära ärida, siis on ta hea läbirääkija:)

  10. veebruar 2015 - 15:45:58 · Otselink

  1

  • ka täiesti mõistlikud argumendid, uue lehe otsene äratasuvus ja vajadus on kindlasti küsimus. mainekujunduslikust aspektist siiski...

  Loe kõiki

 • Dim ... mida nüüd öelda ... kui nõudlus kasvab (ja saalid on rahvast täis) siis saab hinda tõsta ... ja kui siis tuleb veel rohkem inimesi ... tuleb hinda veel tõsta ... lõhki müümise vastu on hind hea hoob .... aga muidugi veel parem on uusi saale avada kui nõudlus nii suur.

  Kui iga Myfitnes külsataja maksab 1-2 senti treeningu pealt et oleks korralik kodukas, siis see ongi tuhanded eurod (hinnakujundus, aga tänapäeva spordiklubil peab olema veeb mis töötab ja mitte et uus veeb vaid ka arendus edasi).

  Mehi ja naisi jõusaalis on tegelikult vähe. - kes seal siis on ?

  10. veebruar 2015 - 17:12:03 · Otselink

 • Dim 9 a

  friizuurikas: Kui rahvast on palju siis ei saa ju trenni teha. Kõik segavad ja ei jätku treeningvahendeid. Saalis saabki olla x arv inimesi ja kui see suureneb siis peab hakkama inimesi vähendama, sest tekivad probleemid ruumipuudusega. Ok, pixlis on kõik spordikauged inimesed, pole keegi ujumaski käinud ujulas kus rahvas on mega palju ja ujuda on hästi ebameeldiv kuna keegi ujub otsa vms.

  Mujal meedias tehakse palju reklaami niigi kui on vaja kasutajaid juurde saada.

  Saale avada pole midagi nii lihtne, vaja ruume ja head kohta. Treeningvahendid maksavad väga palju raha.

  MyFitness jaguneb nö kolmeks - rühmatrennid, jooksulindid/rattad/ergomeetrid/pingid ja siis on jõusaal. Kahes esimeses osas on väga palju rahvast, kolmandas osas vähem. Väiksed ruumid on ka. Olen ise ainult kolmes saalis käinud, teiste kohta ei tea.

  MF leht ju töötab, mis tal viga on? Käige trennis ja kasutage, siis näete isegi, et peale disainimeele pole tal midagi häda. Mina saan hakkama. MF leht oli ju omal ajal täitsa ilus, aga kui tekkis vajadus midagi juurde lisada, siis ta muutus. Muutub ka Denisi leht ja siis peab jälle uue tegema kuna kujundus pole enam ilus.

  10. veebruar 2015 - 20:51:23 · Otselink

  4

  • natuke solvav, muide täiesti ausalt ma teen regulaarselt 3-4 korda nädalas trenni (tõsi mitte MyFitness) ja vahest isegi eksin ujulasse ära.

  • teemasse tagasi, siis minu mõte oli, et lehti võiks pidevalt arendada ja kaasajastada, mitte oodata kuni asi juba väga hull on ja siis tuld kustutada.

  Loe kõiki

 • Kivaa 9 a

  Mina olen jätkuvalt seisukohal, et põhirahvast ei huvita veebilehe disain

  Disain ei ole ainult välimus

  11. veebruar 2015 - 10:13:45 · Otselink

 • Dim sinule näiteks. Olen sportlane, väga aktiivne sportlane. Päevatöö kõrvalt pmst teine töö.
  Käin talviti spordiklubis treenimas oma spordiala tõttu JA AUSALT mind üldse ei huvita nende uudised. Ma tahan teada palju maksab ja mida ma selle eest saan kasutada. Mul on oma kindel kava mida jälgin ja kuidas treenin.

  See et saalid on rahvast täis. Teada probleem igalpool. Ise ausalt sätin oma minemist kas varasemaks või hilisemaks sest tean millal nö tipptund on.

  Ja äkki nt spordiklubi tahab mingi hetk hoopis rohkem jõusaali kasutusele müüki teha? Mis selles halba on?

  Fakt on see et Denissi kavand on kena ja kui vastavalt vajadusele mõnda plokki seal muuta saaks myFitness endale väga kena lehe. See kui spordiklubi hoolitseb ka oma kodulehe eest KA SEE näitab teenuse kvaliteeti. Minu jaoks vähemalt.

  11. veebruar 2015 - 10:53:18 · Otselink

  2

  • +1

  • väga hea kokkuvõte teemale :)

  Loe kõiki

 • Dim 9 a

  Tüüpiline pixel, kõik ühe kallale. Kes tunneb end solvatuna, mida iganes. Ma lihtsalt tõin välja oma seisukohad miks Denisi kavand ei annaks lehele midagi juurde - leppige sellega.

  Mina ei keela teil lehti arendada ega võta teilt leiba ära. Kasvage ometi suureks:D

  p.s. kui te olete nüüd kõik korraga sedavõrd suured spordiinimesed, siis peaksite ju lennult haarama mida ma üldse oma seisukohtadega mõtlesin. Või tooma kasvõi omalt poolt mõne seisukoha mida teie otsite mõne spordiklubi lehelt. Seisukohad ju puuduvad täiega.

  12. veebruar 2015 - 16:06:56 · Otselink

  1

  • no proovi aksepteerida teisi vaatenurki ka

  Loe kõiki

 • Sisuline arutelu on täiesti normaalne nähtus.

  "Ok, pixlis on kõik spordikauged inimesed, pole keegi ujumaski käinud ujulas kus rahvas on mega palju ja ujuda on hästi ebameeldiv kuna keegi ujub otsa vms."

  Not.

  12. veebruar 2015 - 16:15:47 · Otselink

  6

  • Pluss see et pixlis käib Eesti meistrivõistluste medalitega sportlasi aga DIM on meil siiski spordisaali kunn :D Dim oleme sõbrad edasi. Kõik näevad asja oma seisukohast ja tuleb leida kuldne kesktee.

  • Tunnista et kui võtta see Denisi kujundus, meie kõigi tagasiside sellele, kohandada seda - siis saaks päris kõva lehe. Ja lepime kokku et tulevad ikkagi päris fotod päris myFitnessist sinna ;)

  Loe kõiki