Massaažikool

veeb · vurr · dalton

september 2015

massaaz.ee

Lühikirjeldus

Eesti Massaaži- ja Teraapiakool pakub maailmatasemel massaaži- ja teraapiakoolitust ning on oma valdkonna liider Eestis ja Baltimaades.

Kujundus

Vurr

  • Kujundaja: Karmen Heinmaa
  • Projektijuht: Lonny Tõnov

Projektijuhtimine

Dalton

  • Projektijuht: Diana Aljas
0 meeldimist
  • Lihtsad lahendused on ilusad, kui on pööratud tähelepanu detailidele. Siin tundub kõik pisut ligadi-logadi. Tekstide suurused, õhuvahed, hoverid ...

    Näiteks jaluses meiliaadress ei ole link. Jaluse menüül puudub igasugune hover. Isegi mitte default underline-i ei jäetud. Sellest oleks suva kui need ei oleks nii tihedalt kokku pakitud et võid vabalt vale linki vajutada arvates et oled millegi muu kohal. Dropdown menüü jälle kuidagi väga kramplik. Dropdowni üleval ja all õhuvahed täiesti puudu. Sõidad lingist kasvõi pixli jagu mööda ja menüü kohe kinni jälle. Teise ja kolmanda astme menüü erisus ka vaid paari pixli jagu. Sulavad mõnusasti üheks pikaks tüütuks nimekirjaks kui kullipilguga ei jõllita. Hover jälle prahti saadetud. Avalehel kaardil vahetan linna, aga active state ei muutu. Hoverit pole vist mõtet mainida kuigi seekord ei näidata näppu isegi.

    Täitsa omaette küsimus, et kas massaažikool eeldab nii konservatiivset ja tagasihoidlikku infosüsteemi taolist lahendust.

    15. september 2015 - 17:49:59 · Otselink