loadMovie probleem flash

 • On kellelgil olnud sellist probleemi:

  Tegemist ilgelt suure loadmovie'de süsteemiga. Kasutatakse tavalise loadMoviet() ja laetakse üksteise sisse swf'e. Järsku aga on nende vahel link kadunud. Saan traceda parent'eid ehk siis neid movieclip'e mis loaditi, aga mitte ühtegi instantsi loaditavate movieclip'ide sees.
  Isegi kui tekitan kõige viimases laaditavas swf'is _global muutuja siis ei saa alumised seda kätte. Mis teema olla võib?

  14. november 2006 - 20:12:03 · Otselink

 • Leidsin lahenduse.
  Ise olin loll. Variaablite saatja jne oli flash version8... ülejäänud olid flash 7'd.
  Seega meeldiv õppetund kõikidele, et kui palju klippe loaditakse, siis tsekake, et kõik oleks ühe ja sama versiooniga kompailitud!

  14. november 2006 - 23:22:28 · Otselink

 • jüri 14 a

  Mul ükskord umbes täpselt sama jama oli.
  Minu probleem oli selles, et kasutasin dummyna MC-d kuhu väliseid faile laadisin nimega "place" ja instance name samuti "place". Siis laetavas failis oli samamoodi MC "place" ja instance name "place". Sinna place külge üritasin samuti asju laadida ja mingid imelikud kalad hakkasid tekkima. Ühesõnaga flash ei suutnud aru saada, et need erinevates failides samanimega MC-d on tegelt erinevad. Ma nüüd ei mäletagi mida ma muutsin kas instance namesid või MC enda namesid, aga igatahes, kui neile erinevad nimed panin sai asi kohe korda.

  teiseks seda, et kas ikka kontrollitakse, et kas laetav swf on ikka lõplikult laetud enne, kui talle antakse edasisi käsklusi.

  edit: olid juba postinud, et asi korras, tahtsin just siia juurde kirjutada veel, et kontrolli versioone ;)

  14. november 2006 - 23:24:32 · Otselink

 • Ja ma raiskasin kaks päeva jamades ja proovides erinevaid variante, kuidas oleks võimalik infi edasi anda. tegin onEnterFrame evente jne. testimaks, kas on olemas või ei ole... ja nüüd tuli välja et erinevad versioonid.
  Ütleme nii, et olin enda peale päris pahane.
  Aga jah päris sellist probleemi mul polnud nagu sul space'dega, aga endalgi ju läheks täiesti segi lõpuks, et milline _parent see õige space siis nüüd ongi...
  Eks ta ole. Järgmisel korral tean, et kui mõistus otsas, siis tuleb ikkagi kõige kõige lihtsamatest asjadest alustada. oeh.

  15. november 2006 - 03:29:07 · Otselink

 • Kõige lihtsamaid vigu on kõige raskem leida :)

  15. november 2006 - 12:26:56 · Otselink

 • henk 14 a

  "Kõige lihtsamaid vigu on kõige raskem leida :) "

  word! kui selliseid lolle vigu poleks, saaks aasta jooksul kokku ikka mitu nädalat uneaega juurde :P

  15. november 2006 - 13:18:55 · Otselink