lenda
-
pastard† 23 a
-
susi 23 a
krdi raske on esimesest takistusest mööda saada. ega cheatcode kellegil ple ..
11. juuni 2003 - 02:40:04 · Otselink
-
fushi 23 a
sellest mängust on ka paremini optimiseeritud versioone
11. juuni 2003 - 02:45:30 · Otselink
-
holic† 23 a
Eriti julgustav see mäng nüüd aerofoobikutele külle ei ole :) mõttes, et kliente juurde tooks kopterlendudele..
11. juuni 2003 - 10:41:40 · Otselink
-
PeZ 23 a
1000 punkti sain kätte ... rohkem ei viitsi ...
11. juuni 2003 - 11:05:54 · Otselink
-
Ooker 23 a
oma ülimas lihtsuses on see väärt mäng muidugi. kunagi oli mul juba täitsa arvestatav rekord sellega.
11. juuni 2003 - 13:57:10 · Otselink
-
jüri 23 a
db-db VIRGIN HUNTERi versioon kus pead seemnerakuga munarakkude vahel kimama on loomulikult way põnevam ;)
11. juuni 2003 - 19:16:35 · Otselink