Kus majutada pisikest e-poodi ?

 • Korn 10 a

  Tervist.

  Sooviks teada millise veebimajutaja juures Eestis oleks tark majutada pisikest paarisaja tootega veebilehekülge ? Veebilehekülg jookseb WordPress/Woocommerce baasil.

  Tänud!
  Kris

  16. aprill 2014 - 13:33:22 · Otselink

 • Hei, ega tõesti ju suurt vahet poe siis, aga kui kvaliteet ka oluline, siis zone.ee ja kõige odavam pakett ajab asja täitsa ära.

  16. aprill 2014 - 13:39:23 · Otselink

 • Korn 10 a

  Lihtsalt hetkel mingi aeg olid asjad Beehostingus, kuid seal on iga pisikese päringu peale "net::ERR_CONNECTION_TIMED_OUT". Paar pildikest ja mõni js fail vaja ära laadida - oletan, et server ei saa hakkama, aga nii on raske e-poodi pidada.

  Võib mul õigus olla ?

  16. aprill 2014 - 15:55:46 · Otselink

  1

  • Loodan et mitte, aga CONNECTION_TIMED_OUT võib anda ka see, kui mingi vigane loll puglin küljes, mis connectionid umbe tõmbab etc ... beehostingust ei tea muidu midagi.

  Loe kõiki

 • kaups 10 a

  Kõige odavam ei ole tavaliselt ühegi teenuse puhul mõistlik valik, sest odavus tuleb üldiselt millegi arvelt, antud juhul kas seadmed või kompetentsid.

  16. aprill 2014 - 15:58:18 · Otselink

  1

  • Zone peaks olema üpris turvaline valik ja pole see hind ka nii kirves midagi.

  Loe kõiki

 • Korn 10 a

  Tänud info eest.

  16. aprill 2014 - 16:48:26 · Otselink

 • kui sihtgrupp ei ole eestis siis http://digitalocean.com , http://www.hetzner.de/en/hosting/

  16. aprill 2014 - 17:24:22 · Otselink

  1

  • +1 Digital Ocean. Hea kogemus siiani, eks näis. Nt. Zone hindade ja pakettidega võrreldes on märgatavaid eeliseid.

  Loe kõiki

 • aivopaas 10 a

  Kui Zone haldus tundub liiga kohmakas, siis Virtuaal.com oma CPaneliga pole mind kunagi hätta jätnud. Virtuaal alati minu esimeseks soovituseks Zone ees just hea mugava haldusliidese ja väga kiire klienditeeninduse tõttu.
  https://www.virtuaal.com/

  16. aprill 2014 - 17:32:40 · Otselink

  2

  • Kasutan virtuaal.com juba 7 aastat ning võin öelda, et 5+. Klienditugi on asjalik :)

  • mul isiklikuks tarbeks hosting tantum.ee ja seal ka Cpanel ja väga mugav hallata (siiski on pisikesi probleeme olnud uptime vallas kui nad severeid vahetavad etc)

  Loe kõiki

 • tanelee 10 a

  Ma olen veebimajutust kasutanud. Ei oska kurta millegi üle. https://www.veebimajutus.ee/

  Neil mingi promo ka, et selle koodiga on kõik paketid 3 kuud tasuta - 3M4FREE

  17. aprill 2014 - 10:23:26 · Otselink

 • Soovitan samuti http://veebimajutus.ee -d, erinevalt teistest teenuspakkujatest nagu näiteks radicenter ja virtuaal.com on seal õnnestunud ka natukene nõudlikumaid seadistusi teostada murevabalt.
  Näiteks lihtne asi nagu max_input_vars, mille limiiti oli vaja ühel projektil muuta (majutatud virtuaal.com-is)... selle teostamiseks pidi vahetama ca 15 maili nende suppordiga. Küll pidid nad serveri turvameetmeid leevendama ja küll juhtus see seadistus mingi aja tagant ära kaduma. Mis juhtub lehe andmetega kui postitamise limiit mõne aja tagant väheneb? Andmed, mis lähevad üle limiidi, lähevad kaduma. Sedasi pidi seda lehte korduvalt taastama ja lõpuks sai lihtsalt ära kolitud muretuma elu peale.
  Rääkimata sellistest asjadest, et ühe virtuaalserveri peale on vaja seadistada mitu domeeni, kuid mailid eraldi hoida - veebimajutuse support sai sellega ideaalselt ja kiirelt hakkama.
  zone.ee UX on minu silmis täiesti kohutav. Aliase lisamiseks pidi 10 minutit otsima enne kui aru sai, mismoodi seda teha saab ja üllatus veel suurem kui tuli välja, et see käib läbi mailimise ja taotlus vaadatakse üle jne. Veebimajutuses võib küll olla aegunud kasutajaliides, kuid seal on vähemalt loogiliselt ja lihtsalt võimalik sellised asjad üles leida ja aliasi ise lisada nii kuidas vaja ilma kellegi tagant ootamata.
  Sama kehtib ka teatud DNS seadistuste puhul, veebimajutuses saab kõiki kirjeid läbi haldusliidese hallata, zone-is tuleb teatud seadistuste korral mail saata.
  Varasemalt ei saanud veebimajutuses PHP versiooni ise muuta, mis oli tihti probleemiks, kuid nüüd on ka see lisatud.

  Kokkuvõttes minu silmis peale veebimajutuse või zone-i ei tasu teisi üldse kaaluda, neil on enamasti aegunud tarkvara või muud aeganõudvad probleemid. Majutusteenus virtuaalserverite puhul on niivõrd odav teenus, et see ei ole küll asi, mille pealt väikest summat tasub kokku hoida. Aeg ja närvid on rohkemat väärt.

  17. aprill 2014 - 10:35:24 · Otselink

 • Kirjutage mulle, kui veel mõnda veebimajutust pakkuvat ettevõtet soovite teada saada.
  Meeleldi ütlen, kui kõlisevat pakute.

  23. mai 2014 - 17:11:48 · Otselink

  1

  • Haha, kuld.

  Loe kõiki

 • Veebimajutus on korralik, ei ole ühtegi probleemi! Majutan isegi seal epoode.

  24. mai 2014 - 14:52:46 · Otselink

 • Lisan enda kogemuse juurde. Olime oma e-poega 5 aastat .zone.ee 's, ei tuvastanud mitte ühtegi probleemi kõik toimis. Kolisime 2015 aasta alguses http://veebimajutus.ee teenusest ja viimase 3 kuuga on e-pood maas käinud 3x!
  Põhjuseid tsiteerides:
  "Tegu oli üldrikkega, mis on nüüdseks kõrvaldatud.",
  "Tegemist oli teenustõkestusrünnakuga serveri vastu.",
  hetkel on jälle leht maas ja ootan uut vabandust :) Mõttetu koht! Kolin ise ära tagasi https://www.zone.ee/et/ alla. Kui oluline on kvaliteet siis kindlasti ei soovita veebimajutus.ee 'd!

  09. mai 2015 - 17:39:59 · Otselink

 • MarkoN 9 a

  Veebimajutus on täitsa korralik. Me kolisime oma andmehoidlatega sinna. Väga hea teenindus ja kvaliteet.

  11. mai 2015 - 09:34:06 · Otselink

 • http://www.hostgator.com aka bluehost.com (piiramatu maht ja edastus, ööpäevaringne tugi ning lisad 4500 templeiti, AdWords pakkumine jne). 9 milj domeeni hostitud - annab suurima kindluse, et on homme ka olemas. Mainstream valik ka kindlaim =)

  EE: Linx vs Zone.

  18. mai 2015 - 22:51:43 · Otselink

 • Korn 9 a

  Aastake juba möödas ja veebilehekülg on kenasti Veebimajutuses toiminud ilma tõrgeteta.

  18. mai 2015 - 23:44:09 · Otselink

 • Kivaa 9 a

  https://www.virtuaal.com/

  19. mai 2015 - 10:18:38 · Otselink