kena

 • jüri 11 a

  kena

  08. juuni 2010 - 22:31:35 · Otselink

 • kaups 11 a

  praktilisest aspektist vaadatuna peab olema hirmus tahtmine ja eesmärk seda veebi tarbida (jättes seo üldse kõrvale). samuti on teada, et pole mõtet näidata turvafirma puhul pilti vargusest, see tekitab kohe tõrke. nagu siin masendunud suitsiidse ilmega inimesed päris mitmel taustapildil. minule müüks positivism paremini. või noh, mis iganes selle veebi eemärgid on.

  08. juuni 2010 - 23:59:40 · Otselink

 • past 11 a

  Mulle väga meeldib selline värskem lähenemine info esitamise viisi mõttes, aga minusuguse jaoks oleks olnud vajalik iga "peatüki" juures ekraani paremas servas "järgmine" link/nupp. Sinna alla navisse mineku vajadus lõppes lehe sulgemisega peale kolmanda peatüki vaatamist. Ja kaupsiga ka nõus, et need downbeat pildid tekitasid mul pigem negatiivse emotsiooni, mis võibolla isegi joondub lehe eesmärgiga?

  09. juuni 2010 - 01:23:35 · Otselink

 • tajo 11 a

  cool idee ja lähenemine. mõned mõtted:

  1. meenub vana hea tõde, et kui sa pead lehe kasutamise jaoks mingi manuaali tegema siis järelikult pead tagasi minema ja ikkagi korraliku UI välja mõtlema, mida saaks intuitiivsemalt kasutada.

  2. fotode peal võiks teksti olla waaaaaay vähem. praegu on liigendamata suured tekstitellised millest ma näiteks ei viitsind läbi hammustada. kogu tekst pole kindlasti oluline, piisab kui oleks mingid võtmelaused üksteisejärel. halb õhk, halb enesetunne, tee kõik paremaks. osta mu kaupa. ja siis kuskil "loe 80 A4 selle kohta pikemalt" :)

  09. juuni 2010 - 09:38:58 · Otselink

 • kaups: kuna tegemist on ilmselgelt sissejuhatava presentatsiooniga konkreetsesse teemasse, siis milleks üldse SEO ja praktilist aspekti käsitleda? Ega hea SEO ei vii emotsionaalsevõitu sõnumit kohale, ikka erinevaid meeli ühendav kogemuslik tunne. Aiatav on eesmärk ja pikas plaanis seda rakendust kindlasti ei näidata, minnakse sisulisemaks oma veebis koos SEO jm. praktikatega.

  tajo: ilmselge et uusi asju peab natuke õpetama külastajale, vaikselt erinevate võimalustega harjutama - väike guideline ei jookse mööda külge alla, teinekord isegi tunnen puudust "suurte-veebide-puhul" menüüselgitustest. Üsna loogiline kõik ju (paremale-vasakule liikumine ilma, et mingid kujunduslikud nooled pilti risustaks). Olen nõus, et piltidel olevat tekstimahtu saanuks oluliselt kärpida ja edasi anda infot vähe vürtsikamalt.

  Hea töö, DIA!

  09. juuni 2010 - 11:05:16 · Otselink