fraktal otsib kvaliteedijuhti

 • Fraktal on loomas uudset ja põnevat veebipõhist tarkvara, mille siht on lihtsustada sadade tuhandete inimeste tööd kogu maailmas. Ettevõtte tuumiku moodustavad Skype eestlastest kaasasutajad ning üle 10-aastase tippkogemusega veebiarendajad. Loodavate lahenduste märksõnadeks on kasutajamugavus, lihtsus, elegantsus.

  Ettevõte paikneb Tartus ja koosneb väiksearvulisest meeskonnast ning seda toetavast konsultantide ja ekspertide võrgustikust. Õhkkond Fraktalis on töine, kokkuhoidev, sõbralik, avatud ja motiveeriv. Kasvame neid väärtusi säilitades algava aasta jooksul mitmekordseks.

  Otsime põnevaid väljakutseid nautivat KVALITEEDIJUHTI, kes pulbitseks motivatsioonist ning sooviks üheskoos endasuguste säravate peadega maailma vallutada.

  Hakkad osalema meie põhitarkvara kesksete komponentide väljatöötamisel, visandamisel ja arendamisel. Oled meeskonnas algusest saati ning saad seeläbi võimaluse lüüa kaasa ka ettevõtte arendamisel tervikuna. Oled andekas, suhtlemisaldis, sihikindel, meeskonnale orienteeritud, sõbralik ja töökas. Oskad oma tegevusi ise planeerida, vajadusel teisi aidata ja juhendada. Otsid rutiinikauget, vastutusrikast tööd.

  Vastutusalad

  * Serverirakenduste ja veebipõhiste kasutajaliideste funktsioonide ja lõimituse testimine
  * Nimetatud rakenduste koormustestid, benchmarking, turvatestid
  * Vigade otsimine, avastatud vigade haldamine ning kõrvaldamise juhtimine ja kontroll

  Eeldame sinult

  * html/css märgendkeelte baasoskused
  * php, mysql, javascripti, ajaxi (kasuks tuleb ka railsi) baasoskused
  * soovi ennast nimetatud tehnoloogiate vallas edasi arendada
  * kogemust veebi- või tarkvaraarenduse vallas
  * soovi töötada väikses meeskonnas väleda arendusmeetodiga
  * võimet mitut ülesannet korraga lahendada
  * heal tasemel inglise keelt ja üldist suhtlemisoskust
  * kiiret õppimis- ja analüüsivõimet

  Otsime andekat, väikeses meeskonnas tipptasemel tööd teha oskavat säravat inimest. Formaalne haridus ei ole kohustuslik eeltingimus.

  Konkursi tähtaeg: kandideeri kohe kui loed seda kuulutust nagu oma minapilti, võtame sinuga seejärel jooksvalt ühendust ning hoiame konkursi avatuna kuni sobiva inimese leidmiseni.

  Täpsem info: www.fraktal.ee (või Tõnu Runnel, info@fraktal.ee, tel 52 18 575)

  28. detsember 2007 - 11:01:49 · Otselink