Eesti Instituut

veeb · velvet · eesti instituut

oktoober 2010

estinst.ee

Lühikirjeldus

Eesti Instituut

Tootjafirma

Velvet

0 meeldimist
 • matude 11 a

  Mõistan mida on tahetud teha ja äge et üritatakse aga... kuidagi.. kohmakas tundub, natuke? No avalehe animatsioonide liikumine ongi nii mõeldud aga näiteks peamenüü iga laadimisega piltideks muutuv font. Ja see jõle vari logo all... Kõik on natuke imelik mingit pidi.
  Midagi häirib kohutavalt. Võib-olla värvid, et ainult sinine kõik. Ja üldse kogu päise osa oleks saanud vist paremini teha, näiteks keelelingid on natuke vasakust servast eemal, logo on liiga väike, peamenüü tekst on ka kribu, kokkusurutud ja väiksed algustähed jätavad tast ebatähtsa mulje. Alammenüü oleks ehk saanud ka kuidagi paremini joondada/organiseerida kokku peamenüüga, hetkel lihtsalt lambist seal all (kuigi saan aru mida disainer soovid teha.) Muidu äge värk.

  19. oktoober 2010 - 18:42:05 · Otselink

 • taik 11 a

  see vilkuv fondi error on lehel valesti rakendatud cufonist. sellest on paremaid lahendusi. võiks vaikselt @font-face teemale üle ronida, miinuseid on. aga ma näeks hea meelega seda et veebi tarbeks ostataks eraldi fonte (loodan et FF Sari mis sellel saidil kasutatud seda ka on) või kasutataks kasvõi googli webfontsi või typekiti laadseid rakendusi. muidu mahe. logol võiks tõesti varjuga tagasi hoida aga origaami värk on mõnus

  20. oktoober 2010 - 00:32:22 · Otselink

 • frosty 11 a

  ma sain alles peale kommentaare lugedes ja teist korda lehte vaadates aru, et see on vari logo all

  20. oktoober 2010 - 22:45:08 · Otselink

 • dah† 11 a

  oeh.. jälle mingi õudukas flash avalehel...

  21. oktoober 2010 - 08:13:21 · Otselink