Digiloovjuht e. esimene viiul Velvetisse!

 • leedu 9 a

  Vajame oma veebiorkestrisse esimest viiulit! Vanasti öeldi selle kohta vist, et Velvet Digital Paper võtab tööle disainivõimelise loovjuhi.

  Tegelikult ei olegi vahet kas Sa mõtled endast kui AD, CD, UI/UX või veebidisainer. Otsime inimest, kes vähemalt ühte neist rollidest väga armastab ja kogu digitaalse disaini valdkonda suure kirega suhtub.

  Meil saab teha ägedaid asju. Mõelda veebistrateegiaid väärikatele Eesti ettevõtetele või aidata kaasa Silicon Valley's möllavate idufirmade edule. Loome suurepärast silmailu nii turunduseesmärkide saavutamiseks kui ka ülifunktsionaalseid ja korralikult läbimõeldud kasutajaliideseid. Ühesõnaga, teeme kõike seda mille peale tekib tunne, et saame midagi juurde pakkuda ja väärtust luua.

  Sinu meeskonda saavad kuuluma kogenud projektijuhid, üliandekad progejad, kogu Velveti disainitiim ja loomulikult suur hulk meie väga hoolikalt valitud koostööpartnereid. Sinu asi on kõik need hääled koos kõlama panna nii, et silmale ilus vaadata, kõrvale hea kuulata ja käpale meeldiv kombata oleks. Ja mõistagi ise kaasa saagida, nagu noor jumal!

  Vaata lisa www.velvet.ee ja www.paper.ee

  Kui sul on tunne, et tahaksid meiega koos neid asju teha, siis saada meile kiri (job@velvet.ee). Tee see asi kindlasti ära hiljemalt 29. Septembriks 2014. a.

  18. september 2014 - 06:43:54 · Otselink