Blue Ocean OÜ

 • maiken 12 a

  Blue Ocean OÜ näol on tegemist noore, kiire ja ambitsioonika agentuuriga, mille pakutavate teenuste hulka kuuluvad nii kvaliteetsed veebilahendused kui ka kõrgel tasemel graafiline disain.

  Oma töös kasutame unikaalseid, värvikaid ja loogilise ülesehitusega lahendusi ning oleme alati avatud uutele huvitavatele väljakutsetele.

  Meie meeskonda kuuluvad kogenud ning omal alal pädevad spetsialistid, kes pakuvad kaasaegseid ja kasutajasõbralikke ideid ning on kursis erinevate arengusuundadega täiendades end koos iga uue tööga. Meie jaoks pole olemas väheolulisi kliente või projekte. Koostöös oma klientidega suudame luua parimad lahendused ja meeldejäävad kujundused ning seetõttu püüdleme pidevalt täiuslikkuse poole.

  2010 aastal Blue Ocean meeskond on loonud ning pidevalt arendab internetipõhise platvormi iExpo. Tegemist on interaktiivse virtuaalse messikeskusega, mille abil messikeskused ja messikorraldajad saavad korraldada oma kõiki reaalseid üritusi ka virtuaalselt.

  Tutvu töödega: www.blue-ocean.ee

  27. juuni 2012 - 16:44:27 · Otselink

  1

  • Palu oma spetsialistidel peamenüü lingid korda teha. Klikitav peaks olema ikka terve hoveri ala. UX kannatab.

  Loe kõiki

 • Oll 12 a

  Disain on suht eelmisest kümnendist. Ehk on front-ent spetsialist teil kuulnud ka seda, et ID-d on mõeldud unikaalsetele elementidele, mitte korduvkasutamiseks.

  29. juuni 2012 - 11:03:44 · Otselink