Arendajat üheks projektiks

 • Soovime leida andeka PHP/JS tarkvarainseneri, veebirakenduse loomsieks/arendamiseks ühe konkreetse projekti raames. Võtmesõnad: JavaScript, CSS, HTML5, AJAX, Laravel, Yii, NodeJS, MySQL. Vähemalt 4 aastat kogemust ning oled võimeline oma lubadustest kinni pidama.

  Töö on kestusega ca 1 kuu (räägime meelsasti ka töölepingust aga see pole hetkel kuulutuse eesmärk).

  Sul peab olema selge arusaam kaasaegsest veebidisainist ja kasutajaliidestest ning võime teha koostööd veebidisaineriga ning ülejäänud meeskonna liikmetega.

  Töötad eelduste kohaselt kodus sulle sobival ajal aga kui vajas saame sulle välja pakkuda ka laua meie kontoris. Puhtalt tegija valik.

  Täpsem info: olavi@digitalfruit.info

  30. september 2013 - 12:05:30 · Otselink

  1

  • nõutud skill ja lubatud töö 1 kuu ei vasta kuidagi, kui sellise skilliga mees oleks turul olemas, siis igaüks neelaks alla. Jõudu igatahes.

  Loe kõiki

 • Üks asi on ilmselgelt üleliia - NodeJS - seda tegelikult vaja ei lähe aga muus osas ei tohiks siin midagi ebatavalist olla. Suhteliselt standardoskused. Mis ühe kuu mahtu puutub, siis tegelikult on meil enamaks vaja ehk tööleping on see, millest ideaalis räägiks. Kuna hetkel on vaja katta konkreetne projekt, siis sellest ka 1 kuine maht ja projektipõhisus.

  02. oktoober 2013 - 09:39:43 · Otselink

  2

  • mhh ja tegelt need php frameworkid ka, kui php skill tasemel, siis kohaneb kiiresti millega vaja. peace, lihtsalt juhtisin tähelepanu ;)

  • Nõus täiesti. Frameworkid ongi toodud pigem selleks, et arendaja teaks, et tegu pole taas mõne eestimaise põlvepeal loodud äbarikuga.

  Loe kõiki