Tööpakkumine DISAINERILE

  • Merka 12 a

    Pakume tööd DISAINERILE

    Tööülesanded:
    • Bännerite kujundamine (nii flash kui gif)
    • Reklaamide kujundamine, trükiettevalmistus
    • Veebikeskkondade elementide kujundus ja HTML-i lõikamine
    • Infograafikute tegemine
    • Pilditöötlus
    • Suhtlemine AD, disaineri, arendajate ja projektijuhtidega

    Nõudmised oskustele ja kogemusele:
    • Kõrgharidus (võib olla omandamisel)
    • Mõningane töö kogemus
    • Adobe Photoshop CS5, Adobe Illustrator CS5, Adobe Falsh CS5, Adobe InDesign CS5 heal tasemel kasutamisoskus
    • Hea joonistamisoskus
    • Hea visuaalne tunnetus, värvi- ja kompositsioonitaju
    • Eesti ja inglise keele oskus, vene keele oskus tuleb kasuks
    • HTML-i, CSS-i, Actionscripti, Javascripti tundmine tuleb kasuks
    • Võime lõpetada tööd tähtaegselt

    Omalt poolt pakub Delfi:
    • Motiveerivat tööd Eesti suurimas portaalis
    • Huvitavaid projekte ja väljakutseid
    • Palka vastavalt kokkuleppele

    Kandideerimiseks palume saata CV ja porfoolio hiljemalt 14. augustiks 2011 meiliaadressile: merilin.kukk@delfi.ee
    Lisainfo telefonil: 680 7800 või 526 1878
    Kontaktisik: Merilin Kukk

    DELFI Grupp on Interneti sisulooja, mis on asutatud 1999. aastal ja haldab internetiportaale Eestis, Lätis, Leedus ja Ukrainas. Kokku külastab DELFI portaale ligi kolm miljonit unikaalset kasutajat kuus. DELFI portaalide peamine missioon kõikides riikides on anda kvaliteetseid ja operatiivseid uudiseid suurele osale ühiskonnast. Lisaks sellele pakub DELFI laia valikut täiendavaid teenuseid – e-post, fotoportaal, kuulutused, mängud, meelelahutus jms. DELFI Grupi osakaal Baltimaade internetireklaami turul ulatub 45-48 protsendini. Delfi kuulub Eesti suurimasse meediakontserni Ekspress Grupp.

    11. juuli 2011 - 22:12:43 · Otselink

  • woe 12 a

    tööd ei taha aga vestlusele tahaks küll. tel. 58198949

    13. juuli 2011 - 00:06:45 · Otselink